Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

2021.05.29-30 Ćwiczenia w kamieniołomie – “Inwestycja w przyszłość..”

brod@
niedziela, 30 maj 2021 19:08
2021.05.29-30 Ćwiczenia w kamieniołomie – “Inwestycja w przyszłość..”

Kolejny szkoleniowy weekend za nami. Weekend bardzo intensywny w trudnych, ale zarazem ciekawych warunkach. Kamieniołom, strumienie gruntowe, wartość nagrody i wzmocnienie pozycji pozoranta to tematy przewodnie.

Świeże wyrobisko skalne, ogromne głazy i bloki skalne, zmieszane z kamiennym błotem oraz padający deszcz utrudniały poruszanie się w terenie. Co jakiś czas w tle słyszeliśmy spadające z wysokości oderwane od ściany kamienie.  I w trudnym terenie i na niestabilnym podłożu celem było oznaczanie pozoranta. Każde ćwiczenie i wartość nagrody za jego wykonanie były dopasowane do poziomu wyszkolenia psa.

Kolejny weekend, kolejne doświadczenia zdobyte, kolejne plany treningowe w głowach. Dziękujemy dyrekcji kopalni kamienia za możliwość przeprowadzenia treningu oraz ratownikom z Grupy Podhalańskiej GOPR za wspólne niedzielne ćwiczenia. Są plany na kolejne, więc działamy.

Gratulujemy także naszej dh Asi, która w sobotę zaliczyła egzamin gruzowiskowy klasy 0.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
2022.02.07 – poszukiwania pow. wadowicki – Klecza Dolna.

2022.02.07 – poszukiwania pow. wadowicki – Klecza Dolna.

07 lutego 2022

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski Galicjanka Wadowice