dh Wiesław i Max – zespół ratowniczy na medal.

czwartek, 17 Wrzesień 2015 22:31
dh Wiesław i Max – zespół ratowniczy na medal.

Pan Wiesław Waciega
Przewodnik psa ratowniczego MAXA
Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kęty

“Wyrazy najwyższego uznania za długoletnią i ofiarna służbę, zaangażowanie i skuteczne działania poszukiwawczo-ratownicze prowadzone w zespole z psem ratowniczym Maxem”

Teresa Piotrowska
Minister Spraw Wewnętrznych

Warszawa, 09 sierpnia 2015 r.

Kęty, 17 września 2015 r.

Na terenie naszej remizy dostąpiliśmy zaszczytu uczestnictwa w szczególnie ważnym dla nas wydarzeniu, wręczenia, pierwszego w Polsce, odznaczenia dla zespołu ratowniczego GPR OSP Kęty.
W imieniu Pani Minister Spraw Wewnętrzych Teresy Piotrowskiej, odznaczenie przekazał Dyrektor Departamentu Ratownictwa i Ochrony Ludności MSW Pan Sławomir Górski.

Władze samorządowe reprezentowali: Jarosław Jurzak – Wicestarosta Powiatu Oświęcimskiego, Rafał Ficoń – I Zastępca Burmistrza Gminy Kęty, Marcin Śliwa – II Zastępca Burmistrza Gminy Kęty. Z ramienia Państwowej Straży Pożarnej bryg. Piotr Filipek – Komendant Powiatowy Oświęcim.

Poszukiwania – Maszków – Małopolska – Współpraca

31 maja 2019