Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

DRONETECH – Toruń

brod@
środa, 23 Październik 2019 16:54
DRONETECH – Toruń

18 – 19 października 2019 r. uczestniczyliśmy w DroneTech World Meeting Toruń 2019. Była to czwarta edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego pojazdom, systemom autonomicznym i bezzałogowym. Arena Toruń na dwa dni zmieniła się w platformę, na której wszyscy uczestnicy mieli możliwość zdobywać wiedzę, wymieniać się doświadczeniami.

Dziś śmiało możemy stwierdzić, że nadal z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych (BSP)  w ratownictwie jesteśmy na etapie tworzenia nowych przepisów prawa, tworzenia zupełnie nowych taktyk operacyjnych, w których BSP będą stanowiły kluczowy element rozpoznawczy, a w przyszłości również osiągną zdolność operacyjną do zwalczania zagrożeń.

Bonusem wizyty na DronTech było spotkanie z naszym szkoleniowcem w zakresie uzyskania świadectwa kwalifikacji personelu lotniczego, panem Jackiem Rutkowskim z firmy Aviationtechnik z Bydgoszczy. Dziękujemy za przekazana wiedzę i okazaną gościnę.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
2020.09.09 – Kontynuacja poszukiwań we Wieprzcu

2020.09.09 – Kontynuacja poszukiwań we Wieprzcu

09 września 2020

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski Galicjanka Wadowice