naszej jednostki, przyjaciół „Ratownictwa z pasją…”, gości dla których zawsze jesteśmy otwarci i na których zawsze możemy liczyć. Dzięki waszej licznej obecności strażak uświadamia sobie po co jest strażakiem – ratownikiem, dla kogo i w jakiej słusznej sprawie podejmuje bezinteresowne działania.

Był to czas, w którym mieliśmy okazje podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, zaprezentować sprzęt, który wykorzystujemy podczas akcji.  Czas współdziałania w lokalnym społeczeństwie.

Dziękujemy za Waszą – Twoją obecność!

Podczas kwesty ulicznej pod hasłem „MDP – inwestujemy w młodych”, której celem było wsparcie finansowe „Wakacyjnego Obozu MDP 2017” nad Morzem Bałtyckim, zebrano kwotę 9 529,72 zł – dziękujemy!

Zabawę na zjeżdzalni, zamku i animacje dla najmłodszych wspierała firma Ani Maniana – dziękujemy!

A za rok… znów spotykamy się na wspólnym niedzielnym obiedzie, na którym króluje strażacka grochówka „z okopką”!

===CAŁA===FOTOGALERIA ===TUTAJ===