Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Goście na poligonie – GPR OSP Dąbrówka Mała.

brod@
niedziela, 06 czerwiec 2021 21:50
Goście na poligonie – GPR OSP Dąbrówka Mała.

Kolejny intensywny weekend za nami. Piątek i sobotę spędziliśmy na poligonie na wspólnych ćwiczeniach z GPR OSP Dąbrówka Mała.

Piątkowe popołudnie było czasem na zapoznanie się z obiektem przez naszych gości. Zweryfikowaliśmy możliwości każdego z psiaków, aby móc przygotować odpowiednie ćwiczenia na następny dzień. Wieczorem przyszedł czas na wspólne ognisko i rozmowy do późna.

Sobota przywitała nas deszczem, ale dla psiarzy nie ma złej pogody, więc zgodnie z planem udaliśmy się ponownie na poligon. Tam zaczęliśmy pracę nad szczegółami: podłoże, oznaczanie, motywacja, nagroda, elementy rozpraszające i obcy pozorant – wszystko dopasowane do poziomu każdego psa.

Wspólne ćwiczenia są okazją do poznania się, rozmów o ratownictwie, do dyskusji na tematy, które nas nurtują i do wspólnego rozwiązywania pojawiających się problemów. Nowe spojrzenie na sytuację przez osobę, z którą na co dzień nie mamy możliwości treningu może okazać się cenną wskazówką w dalszej pracy. I choć z GPR OSP Dąbrówka Mała w działaniach dzieli nas granica województwa wszyscy jesteśmy ratownikami mającymi jeden cel, a wspólne ćwiczenia mogą tylko usprawnić nasze działania i sprawić, że granice przestają istnieć.

 

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
2022.02.07 – poszukiwania pow. wadowicki – Klecza Dolna.

2022.02.07 – poszukiwania pow. wadowicki – Klecza Dolna.

07 lutego 2022

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski Galicjanka Wadowice