Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Gościnnie na Ukrainie.

brod@
poniedziałek, 07 sierpień 2017 19:30
Gościnnie na Ukrainie.

W dniach 16-18.07.2017 w Iwano – Frankwisku odbyło się szkolenie dla liderów Malty. Służby do pomocy w ramach programu „Rozwój systemu ochotniczego ratownictwa medycznego na Ukrainie”. Projekt współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Przez trzy dni uczestnicy poznawali w teorii i praktyce tajniki podstaw technik linowych i autoratownictwa, komunikacji radiowej, zasad bezpieczeństwa podczas wypadków oraz stabilizacji budynków pod okiem instruktorów, wśród których znalazł się ratownik naszej jednostki dh Dawid Gach, który dzięki udziałowi w tym projekcie mógł wymienić się doświadczeniami z pozostałymi wykładowcami, a dokładnie z bryg. Robertem Kłębczyk oraz asp. sztab. Adamem Piętka z Małopolskiej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej PSP w Nowym Sączu, a jednocześnie wykładowcami na Wydziale Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych Szkoły Aspirantów PSPS w Krakowie.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
2022.02.07 – poszukiwania pow. wadowicki – Klecza Dolna.

2022.02.07 – poszukiwania pow. wadowicki – Klecza Dolna.

07 lutego 2022

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski Galicjanka Wadowice