Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Inwestycja w przyszłość ciąg dalszy…

brod@
poniedziałek, 21 Październik 2019 21:03
Inwestycja w przyszłość ciąg dalszy…

W dniach 19 – 20 października 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie przewodników psów ratowniczych. Sobotnie przedpołudnie spędziliśmy na sprawdzeniu postępów w praktycznych zadaniach domowych z posłuszeństwa przydzielonych na wrześniowych zajęciach. Po nich przyszedł czas na ćwiczenia w terenie leśnym i kolejne zadania, które mają pomóc w podnoszeniu motywacji do pracy psiego ratownika oraz współpracy w trakcie działań.

Niedzielne przedpołudnie spędziliśmy na sali szkoleniowej rozgryzając teoretyczne zagadnienia związane z pracą i szkoleniem psa. Po nich wyjechaliśmy w teren i sprawdzaliśmy możliwości naszych czworonogów w kolejnych zadaniach praktycznych.

Jesienna sceneria babiego lata sprzyjała dyskusjom i wspólnym rozwiązywaniem problemów, z którymi borykają się szkolące się zespoły ratownicze. Kolejny weekend spędzony pod okiem doświadczonego instruktora pomaga nam zauważyć błędy, korygować je i szukać lepszych rozwiązań bazując na zdobywanej wiedzy teoretycznej.

Motywacja do działania jest coraz większa, kolejne zadania przydzielone….

Doposażenie i utrzymanie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Grupy Poszukiwawczo Ratunkowej w Kętach”

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
2020.09.09 – Kontynuacja poszukiwań we Wieprzcu

2020.09.09 – Kontynuacja poszukiwań we Wieprzcu

09 września 2020

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski Galicjanka Wadowice