Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Inwestycja w przyszłość

admin
czwartek, 12 Wrzesień 2019 7:38
Inwestycja w przyszłość

Ten rok obfituje w nowe strategie szkoleniowe w naszej jednostce. W dniach 7 – 8 września, pod okiem Andrzeja Górowskiego, zrealizowaliśmy cykliczne szkolenie przewodników psów ratowniczych.  Całoroczny cykl szkoleniowy realizowany jest w ramach wsparcia udzielonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.  Głównym celem szkolenia jest zdobycie wiedzy, która stanowi fundament dobrego zespołu ratowniczego.

Pierwsze zadania domowe zostały odrobione, kolejne – trudniejsze – zostały zadane. Motywacja do działania jest, kolejny spotkanie już w październiku.

W spotkaniach biorą udział przewodnicy, ale także osoby, które w przyszłości planują nimi zostać. W ten sposób rozbudowujemy nasz warsztat ratowniczy.  Czerpać wiedzę i rozwijać się to podstawa działań organizacyjnych w naszych szeregach.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
19.08.2019 r. – szczęśliwy finał poszukiwań 6-latka.

19.08.2019 r. – szczęśliwy finał poszukiwań 6-latka.

19 sierpnia 2019

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Śniat-Med 3 Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Kraków Balice Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna