Nagroda Zarządu Powiatu w Oświęcimiu za V WRS KOZUBNIK 2014.

piątek, 02 Październik 2015 14:29
Nagroda Zarządu Powiatu w Oświęcimiu za V WRS KOZUBNIK 2014.

W sobotę 19 września na oświęcimskim Rynku odbył się organizowany już po raz X Piknik Organizacji Pozarządowych.

X Piknik Organizacji Pozarządowych był również wspaniałą okazją do uhonorowania na forum publicznym organizacji pozarządowych nagrodzonych w konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu.

Podczas imprezy Wicestarosta Jarosław Jurzak wręczył nagrody Zarządu Powiatu w Oświęcimiu w konkursie „Kalejdoskop inicjatyw” dla najlepszych inicjatyw realizowanych w 2014 roku przez organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

Nagrody otrzymali: Klub Seniora „Pod Złotym Dębem” (za inicjatywę: Zagospodarowanie pustego lokalu w budynku Dworu w Witkowicach na nową siedzibę dla Klubu Seniora „Pod Złotym Dębem ” w Witkowicach), Stowarzyszenie „Pokolenia” przy DDP w Oświęcimiu Seniorski Pociąg Edukacji i Aktywności (za inicjatywę: Seniorski Pociąg Edukacji i Aktywności).

Milo nam poinformować, iż nasze sztandarowe przedsięwzięcie czyli  V Warsztaty Ratownictwa Specjalistycznego WRS KOZUNIK 2014 pod roboczym tytułem “3x?” zostało uznane za jedno z najlepszych incjatyw 2014 r.

więcej informacji:

Starowstwa Powiatowe w Oświęcimiu

Dziękujemy!

2019.03.11 – katastrofa budowlana w Oświęcimiu.

11 marca 2019