Poszukiwania Andrychów 12.10.2016 r.

czwartek, 13 Październik 2016 19:18
Poszukiwania Andrychów 12.10.2016 r.

W dniu 12 października br. w okolicy godziny 11, zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań 13 – letniej mieszkanki Andrychowa, która ostatni raz widziana była w pobliżu cmentarza przy ulicy Beskidziej w Andrychowie. Z pierwszych informacji wynikało, że dziewczynka nie dotarła do szkoły. Nie było z nią żadnego kontaktu.  Było podejrzenie, że nastolatka udała się nad rzekę Wieprzówkę. Poszukiwania prowadzono również w innych częściach miasta.

Przed naszym przyjazdem okoliczne OSP sprawdziło okolice cmentarza. Gdy dojechaliśmy na miejsce, dostaliśmy informację, że dziewczynka została odnaleziona na terenie Andrychowa.

W poszukiwaniach uczestniczyli strażacy, policjanci oraz strażnicy miejscy z gminy Andrychów.