Poszukiwania – Kęty Podlesie 28.06.2016 r.

wtorek, 28 Czerwiec 2016 23:51
Poszukiwania – Kęty Podlesie 28.06.2016 r.

W dniu 28 czerwca br.  o godzinie 20.02 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań 75 – letniego mieszkańca Kęt Podlesia. W wyniku szybko przeprowadzonego rozpoznania terenu i jednocześnie prowadzonego wywiadu zdecydowaliśmy o ściągnięciu do działań wszystkich sił i środków z gminy Kęty. Z uwagi na przebyte oraz zdiagnozowane choroby poszukiwanego istniało duże prawdopodobieństwo zagrożenia jego życia i zdrowia.

W trakcie prowadzonych działań terenowych z lokalnymi jednostkami OSP i jednocześnie prowadzonym dochodzeniu oraz nagłośnieniu zaginięcia, nastąpił punk zwrotny w działaniach. Uzyskaliśmy informację, iż poszukiwany jest właśnie transportowany od rodziny na komisariat policji – cały i zdrowy.

W działaniach uczestniczyło 58 strażaków OSP, 2 strażaków PSP oraz 6 policjantów.

Dziękujemy za zaangażowania i gotowość do działań lokalnym OSP.