Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

“Psiarze” na poligonie.

brod@
niedziela, 31 Maj 2020 20:32
“Psiarze” na poligonie.

W ostatnim czasie sporo się dzieje na naszym poligonie ratowniczym. Od piątku na wspólnych ćwiczeniach gościliśmy zaprzyjaźnionych druhów z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz. Głównym tematem ćwiczeń było doskonalenie umiejętności naszych psów.

Weekend zaczął się poszukiwaniami zaginionej mieszkanki Bibic. Szybka reorganizacja i podział obowiązków pozwolił na sprawne prowadzenie działań w terenie oraz przyjęcie gości na poligonie.

Piątkowo – sobotnie ćwiczenia zaplanowaliśmy tak, aby każdy z naszych psów miał możliwość pokonać swoje bariery i poddać się procesowi rozwoju. Znaleźliśmy czas na wykonanie kilku nowych kryjówek i przeszkód, a także integrację.

Pomimo deszczu ćwiczenia zaliczamy do udanych. Spotkania z przewodnikami innych grup dużo wnoszą do naszych działań. Wymiana doświadczeń, obserwacja pracy innych zespołów i wspólne analizowanie problemów rozwija i integruje. Cel jest jeden…

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
2020.09.09 – Kontynuacja poszukiwań we Wieprzcu

2020.09.09 – Kontynuacja poszukiwań we Wieprzcu

09 września 2020

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski Galicjanka Wadowice