!RSO! Trwają poszukiwania mieszkanki Dulowej koło Trzebini (EDIT: 17:45 ODNALEZIONA)

czwartek, 28 Kwiecień 2016 16:15

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Dulowej koło Trzebini.

W dniu dzisiejszym tj. 28 kwietnia 2016 r. ok. godziny 8.30 ostatni raz widziana była zaginiona Genowefa Nowak na skrzyżowaniu ul. Świętego Floriana i Spacerowej w miejscowości Dulowa.

Informacje o zaginionej:

Genowefa Nowak
Lat 77
Ubrana była w:
– popielate spodnie
– kurtka popielata 3/4
– brązowy beret
– zielona torba spożywcza
– wzrost niski, ok. 1.65

Kobieta choruje na alzheimer.

Osoby które widziały kobietę w dniu dzisiejszym proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 32/611 53 00

——————————————

Edytowano: 17:45

W wyniku prowadzonych działań poszukiwawczych na cieku wodnym. Patrol pieszy złożony ze strażaków lokalnej OSP naszedł na wycieńczona, mokra i zziębniętą kobietę. Poszukiwana została przekazana ZRM.
Dziękujemy za współpracę policji, PSP oraz lokalnym OSP – sukces ma wielu ojców.