Strażacka wigilijka 2018

niedziela, 16 Grudzień 2018 21:56
Strażacka wigilijka 2018

W sobotę 15 grudnia, jak co roku, spotkaliśmy się w naszym strażackim domu – remizie, przy wigilijnym stole, by przełamać się opłatkiem i wspólnie świętować.

Jest to jedna z nielicznych okazji w ciągu roku, kiedy w jednym czasie spotykają się wszystkie pokolenia naszej strażackiej rodziny. Nasi najstarsi druhowie – mentorzy, czynni strażacy, członkowie wspierający, najmłodsi adepci pożarnictwa i nasze rodziny – wszyscy przy jednym stole.

Jest to również, czas na sprostowanie niewyjaśnionych spraw, które miały miejsce w mijającym roku, czas na poprawę wzajemnych relacji, czemu sprzyja świąteczny nastrój, a przede wszystkim opłatek w naszych dłoniach i wspólny stół.

Poszukiwania – Maszków – Małopolska – Współpraca

31 maja 2019