Strażacy z kalendarzem 2021

poniedziałek, 14 Grudzień 2020 19:40
Strażacy z kalendarzem 2021

W okresie przedświątecznym nasi strażacy odwiedzają domostwa i mieszkania Kęczan.  Rozprowadzanie kalendarza strażackiego jest dla nas elementem tradycji, którą pielęgnujemy z pokolenia na pokolenie.  Akcja ta jest wpisana w regionalną obyczajowość i stanowi formę niesienia nam istotnej pomocy w formie wolnych datków. Datki te, co roku pozwalają realizować nasze działania statutowe.

Wizyty u mieszkańców naszego miasta zwiększają świadomość o naszej działalności, która trwa nieprzerwanie od 150-ciu lat, poprzez dzielenie się wiedzą z zakresu pożarnictwa. Pozwala niejednokrotnie na indywidualne (osobiste) spotkanie z nami, z naszym “ratownictwem z pasją…”.

W tym roku nasz kalendarz strażacki opatrzony jest zdjęciem, które mogło powstać dzięki Waszej – Drodzy Mieszkańcy – ofiarności i Waszym głosom w ramach projektu  “Bezpieczny strażak XXI wieku”

Drodzy Mieszkańcy!
Tylko przy naszym wspólnym udziale ta wizyta będzie bezpieczna, radosna i miła dla każdej ze stron!
Już dziś serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas!

Serdeczne podziękowania kierujemy do Sponsorów kalendarza.