Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Świętowanie na roboczo.

brod@
wtorek, 13 Listopad 2018 21:35
Świętowanie na roboczo.

15 lat naszych działań za nami. Zdobyta dotąd wiedza i doświadczenie to dobra baza do dalszego doskonalenia się i rozwoju.
W poniedziałek postanowiliśmy skorzystać z dnia wolnego i spędzić go wspólnie na poligonie gruzowiskowym przy WSSGR SA PSP w Nowym Sączu. Wyjazd miał charakter szkoleniowo – integracyjny. Tematem przewodnim było doskonalenie umiejętności naszych czworonogów.

Ćwiczyliśmy min. podstawowe posłuszeństwo, regulaminowe przeszkody, poruszanie się po gruzach, lokalizację i oznaczanie. Odrobinę czasu przeznaczyliśmy także na elementy ratownictwa wysokościowego, a dokładniej obsługę przyrządów zjazdowych i do podchodzenia.

Znalazł się też czas na wspólne omówienie wykonanych zadań i wyciągnięcie wniosków do dalszej pracy. Wspólne ćwiczenia integrują, pozwalają nam się poznać i zaufać sobie nawzajem, co ma istotne znaczenie w trakcie realnych działań.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
2020.09.09 – Kontynuacja poszukiwań we Wieprzcu

2020.09.09 – Kontynuacja poszukiwań we Wieprzcu

09 września 2020

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski Galicjanka Wadowice