Szczęśliwy finał poszukiwań mieszkańca Babic k/Oświęcimia.

wtorek, 09 czerwiec 2015 8:13
Szczęśliwy finał poszukiwań mieszkańca Babic k/Oświęcimia.

W dniu 8.06.2015 r. o godzinie 10.00 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań 41-letniego niedoszłego samobójcy. Terenowe działania poszukiwawcze skoncentrowane były w Oświęcimiu, na terenach zielonych wzdłuż rzeki Soły, gdzie poszukiwany ostatni raz był widziany.
Po przeszukaniu wyznaczonych terenów i z równolegle prowadzonym dochodzeniem, około godziny 16.00 zakończono pracę w terenach otwartych.

W godzinach wieczornych poszukiwany sam stawił się w miejscu zamieszkania.

Podczas działań korzystano z zasobów: zespołu poszukiwawczego, szybkiej trójki poszukiwawczej, patroli pieszych i zmotoryzowanych. Do zamykania terenu wykorzystano 2 zespoły obserwatorów.

W akcji brało udział 10 strażaków oraz 3 psy ratownicze, w gotowości do podmiany było 8 ratowników i 4 psy ratownicze.

Dziękujemy strażakom JRG Oświęcim oraz KP Policji w Oświęcimiu za współpracę.

2021.09.24 – poszukiwania Juszczyn

28 września 2021