Wizyta na SGGW i w Fundacji Itaka

czwartek, 23 Kwiecień 2015 21:27
Wizyta na SGGW i w Fundacji Itaka

W dniach 16-17.04. br. w ramach realizacji nagrody głównej projektu pt.: SUPERAKTYWNI 2014 aktywizują kreatywną młodzież „Kopernika” przy udziale  Powiatowego Zespołu Nr 10 SME w Kętach, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i GPR OSP Kęty, laureat – Artur Pawłowski – uczestniczył w wizycie studyjnej. Pierwszy dzień upłynął na poznawaniu tajemnic pracy ratowników GPR oraz pracowników i wolonatriuszy Fundacji Itaka. Drugi dzień to niezapomniane chwile na uczelni, kampusie i “zapleczu” SGGW. Mamy nadzieję, że nagroda była atrakcyjnym i niezapomnianym przeżyciem dla Artura, któremu w przeddzień egzaminu dorzałości życzymy dalszych sukcesów w nauce i życiu osobistym. Jednocześnie podtrzymujemy zaproszenie w nasze szeregi;-)