Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Wspólne ćwiczenia na poligonie.

admin
wtorek, 10 Lipiec 2018 12:48
Wspólne ćwiczenia na poligonie.

8 lipca 2018 r., zorganizowaliśmy na naszym poligonie ratowniczym ćwiczenia zespołów ratowniczych. Głównym tematem była lokalizacja i oznaczanie pozoranta dostępnego i niedostępnego w trudnych warunkach i na zróżnicowanym podłożu, ale równocześnie integracja zespołów ratowniczych z różnych grup.

W trakcie kilkugodzinnego treningu kilkanaście zespołów doskonaliło swoje umiejętności i socjalizowało psy z warunkami panującymi na poligonie. Każde ćwiczenie staraliśmy się dostosować do stopnia zaawansowania zespołu, a przede wszystkim psa. Pogoda dopisała, humory także, a kiełbasa z grilla w dobrym towarzystwie smakuje rewelacyjnie.

W ćwiczeniach wzięli udział ratownicy z GPR OSP Goszcza, Sekcji Poszukiwań Osób Zaginionych w Wyrobiskach Podziemnych Jastrzębie Zdrój, Ladislav Pozdníček i Kristina Cibochová z Czech, Jagna Jerzyk z GP GOPR i FWRGP oraz nasi ratownicy i stażyści.

Dziękujemy z obecność przewodnikom i pozorantom i do zobaczenia na kolejnych wspólnych ćwiczeniach.

Ratownictwo z pasją łączy…

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
19.08.2019 r. – szczęśliwy finał poszukiwań 6-latka.

19.08.2019 r. – szczęśliwy finał poszukiwań 6-latka.

19 sierpnia 2019

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Śniat-Med 3 Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Kraków Balice Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna