Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Zapowiada się pracowity weekend – pogłębiamy wiedzę.

brod@
wtorek, 27 wrzesień 2016 19:57
Zapowiada się pracowity weekend – pogłębiamy wiedzę.

Już w najbliższy piątek (30 września) w naszej jednostce odbędzie się dyskusja panelowa dotycząca współdziałania służb odpowiedzialnych za poszukiwania terenowe. Poruszymy następujące tematy: zasoby poszukiwawcze – dysponowanie, koncentracja sił i środków, łączność, zarządzanie akcją w terenie otwartym, wyniki projektu „Monitoring działań Policji w poszukiwaniach zaginionych w otwartym terenie”.

Zaproszenie skierowaliśmy do komendantów, naczelników i przedstawicieli Policji, PSP, OSP, WP. Dodatkowo na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele 3 GPR Kraków-Balice, Sekcji Lotnictwa Sztabu Policji oraz specjaliści z dziedziny psychologii osób zaginionych.

Piątkowe popołudnie i wieczór będzie owocował w szkolenia dla ratowników naszej jednostki. Zapowiada się pasjonujący wykład z prowadzenia odpraw, który poprowadzi podinsp. Paweł Kuźmiński z KM Policji w Bielsku-Białej oraz zapoznamy się z tematem “emocje ratownika” przybliżonym przez  Sylwię Kaczan.

Sobota i niedziela upłynie pod znakiem szkolenia GMINA 2016. – szczegóły.  Zdobyta wiedza pójdzie dosłownie “w las”.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki poszukiwań:

Poszukiwania w liczbach:
2017

Poszukiwań: 1

Ostatnie poszukiwania:
2021.09.24 – poszukiwania Juszczyn

2021.09.24 – poszukiwania Juszczyn

28 września 2021

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski Galicjanka Wadowice