Zapraszamy na “Dzień Otwarty”.

środa, 03 Maj 2017 12:38
Zapraszamy na “Dzień Otwarty”.

Serdecznie zapraszamy na „Dzień Otwarty”, który odbędzie się w niedzielę 7 maja br. od godziny 13.00 do 18.00 na terenie remizy.

W tym roku będzie można zapoznać się z codzienną pracą strażaka, samemu sprawdzić warunki panujące w zadymionym pomieszczeniu, pokażemy jak poradzić sobie z pożarem w kuchni i garażu. Ponadto przygotowaliśmy punkt medyczny, gdzie będziemy uczyć ratować życie. Nie zabraknie rywalizacji dla dużych i małych, czyli zapraszamy na zawody strażackie FCC (fire combat challenge) dla rodzin. Podczas trwania wydarzenia czeka mnóstwo innych konkursów z nagrodami, dmuchany zamek i zjeżdzalnia dla najmłodszych oraz malowanie twarzy, a wszystko to w asyście psów ratowniczych i ratownictwa wysokościowego.  Również nasza młodzież przygotowała się na Twoje przybycie – daj im się zaskoczyć. Co się kryje pod hasłem “basen z pianą” – przyjdź i przekonaj się sam.

Uwaga! Niedzielny obiad serwują strażacy. Na każdego gościa czeka pyszna grochówka ”z okopką”.ożarnictwa.

Pogoda zamówiona – dla strażaka, każda pogoda jest dobra. Tak bawiliśmy się w 2016 r.